Nie posiadasz jeszcze konta?

DoPobrania.net

Bezpłatna rejestracja

Rejestracja w naszym serwisie jest w 100% darmowa!

Żadnych opłat stałych

Za korzystanie z naszego serwisu nie pobieramy żadnych opłat!

Dołącz do nas

Dodawaj nowe filmy, następnie twórz z nich kolekcje ulubionych!

Ukryj panel

Dla zarejestrowanych

Nie pamiętasz hasła?
Strona główna » Regulamin
Regulamin

1. Warunkiem korzystania z serwisu jest akceptacja przez użytkownika niniejszego Regulaminu. Korzystając z serwisu, użytkownik potwierdza, iż zapoznał się z niniejszym Regulaminem.
2. Użytkownik ma obowiązek niezwłocznie opuścić strony serwisu, jeśli nie zgadza się z którymkolwiek punktem niniejszego Regulaminu. Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu i podanych w nim warunków.
3. Korzystanie z serwisu wymaga rejestracji od użytkownika. Rejestracja oraz używanie serwisu jest całkowicie bezpłatne.
4. Serwis www.DoPobrania.net nie pobiera opłat za korzystanie z zasobów.
5. Wszystkie obrazy i grafiki użyte w serwisie są wyłączną własnością intelektualną ich autorów, a zostały zamieszczone w serwisie www.DoPobrania.net przez autorów, moderatorów lub zgłoszone bezpośrednio przez użytkowników.
6. Jeśli którykolwiek link, lub zdjęcie wyświetlane na tej stronie narusza prawa autorskie lub majątkowe – prosimy o kontakt: naruszający prawo element zostanie bezzwłocznie usunięty.
7. Administrator i moderatorzy serwisu starają się w miarę możliwości kontrolować legalność przysyłanych przez użytkowników materiałów, jednak nie mogą tego zagwarantować.
8. Ilustracje oraz linki umieszczone w serwisie nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
9. Administrator i moderatorzy serwisu www.DoPobrania.net nie ponoszą odpowiedzialności za treść i szkodliwość zamieszczonych linków (odsyłaczy), jak również nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników serwisu w komentarzach.
10. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązane z tematyką komentowanej ilustracji będą niezwłocznie usuwane przez moderatorów strony lub specjalny algorytm filtrujący.
11. Rejestracja jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych podanych podczas zakładania konta w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie od administratorów serwisu WWW.DoPobrania.net i jej partnerów informacji handlowej na założony adres e-mail.

Ostatnio dodane
Żelazny rycerz
Romans,Przygodowy,Akcja
Pokaż szczegóły
Żelazny rycerz 2
Akcja,Przygodowy
Pokaż szczegóły
Wyścig z czasem
Akcja,Thriller,Sci-Fi
Pokaż szczegóły
Najczęściej wyświetlane
Pacific Rim (2013)
sci-fi,Sensacja
Pokaż szczegóły
Gotowy na zemstę / London Heist
Thrillery,Akcja
Pokaż szczegóły
Żelazny rycerz
Romans,Przygodowy,Akcja
Pokaż szczegóły
*W przeciągu ostatnich 7 dni
Najbardziej aktywni
waldi007
Filmów: 4562

Pokaż profil
Teidy
Filmów: 4556

Pokaż profil
anderson19
Filmów: 4488

Pokaż profil
Losowy film
Damien (Sezon 1)
Horror
Pokaż szczegóły